Naši partneři

Úzce spolupracujeme s celosvětovými technologickými partnery, abychom zajistili a dodali našim klientům co nejefektivnější a vyspělá řešení, průběžně hodnotíme dostupné produkty a uzavíráme další partnerství. Udržujeme s mnoha našimi partnery certifikace nejvyšších úrovní a získáváme tak včasný přístup k nabídkám nových produktů a ovlivňujeme rozvoj nových produktů a nabídek.

Jsme registrovaným partnerem společností Microsoft, IBM a Oracle pro oblast datových skladů a informačních systémů.

IBM

Společnost IBM je největším výrobcem produktů a poskytovatelem služeb informačních technologií na světě s dlouhou tradicí inovací. První pobočka v České republice byla založena již v roce 1932 jako první pobočka v regionu střední a východní Evropy a jako šestá v celé Evropě. Převažující činností IBM v České republice je prodej širokého spektra IT technologií, od serverů a systémů pro ukládání dat až po software a IT služby, včetně služeb konzultačních.
www.ibm.com

Oracle

Oracle poskytuje komplexní, otevřené a integrované byznysové softwarové a hardwarové řešení pro více jak 370 000 zákazníků, včetně 100 firem z Fortune 100. To představuje širokou škálu různě velkých společností ze všech odvětví ve více než 145 zemích. Spolupráce společností Oracle a Sun poskytuje zákazníkovi kompletně integrované systémy – balík aplikací a vhodný HW. Toto spojení se vyznačuje rychlostí, nižšími náklady a spolehlivostí.
www.oracle.com

Microsoft

Společnost Microsoft pomáhá s inovacemi, konkurenceschopností a růstem firem díky řešením, která využívají spotřebitelské i podnikové technologie. Rozsah služeb, od datacenter přes stolní počítače a další zařízení až po cloud, je všeobecně dostupný. Jejich technologie přinášejí nezbytnou flexibilitu, která vyhovuje potřebám organizací i zaměstnanců.
www.microsoft.com

Teradata

Teradata nabízí výkonná analytická řešení, která pomáhají firmám aktivně řídit své podniky a podporovat růst. Teradata™ řešení zahrnují Teradata datový sklad a databáze, analytické aplikace a služby.
www.teradata.com

INFA PARTNER / INFORMATICA

Softwarové produkty společnosti Informatica Corporation řeší v organizacích problémy plynoucí z rozptýlení důležitých dat mezi nejrůznějšími informačními systémy. Řešení Informatica pracuje na více platformách, a proto snižuje náklady, zkracuje dobu potřebnou pro dosažení výsledků. Je škálovatelné tak, že zvládá projekty datové integrace jakékoli velikosti či složitosti.
www.informatica.cz